новини УКРАЇНИ

Україна- Політика , історія ,культура. Запрошую українських патріотів - націоналістів.

БАРИГИ НА КРОВІ УКРАЇНЦІВ
petrosagaidak
Сборка разобранных БМП, странные закупки радиостанций, которые не помещаются в танки,— такие сделки с военной продукцией проворачивают высокопоставленные представители власти

В феврале на Мюнхенской конференции по безопасности президент Петр Порошенко с удовлетворением рассказал иностранным партнерам, что Украина тратит на оборону около 6% ВВП, или 179 млрд грн. Однако он не стал говорить о том, что почти 20% бюджета Министерства обороны (МО) — его размер на 2018 год составляет 83,3 млрд грн — идет на секретные закупки. Это не просто много по мировым меркам — в США подобная доля составляет 10%— закрытые от общества контракты стали той сферой, где процветают подозрительные финансовые операции. И к ним причастны высокопоставленные представители президентской команды и парламентской коалиции.

Чаще всего в контексте подобных сделок эксперты и парламентарии, которые знакомы с ситуацией в оборонной сфере, называют двух людей. Первый — это Олег Гладковский, заместитель секретаря Совбеза (СНБО), давний деловой партнер главы государства, контролирующий автомобильную корпорацию Богдан. Второй — Сергей Пашинский, представитель фракции Народного фронта (НФ) и глава парламентского комитета по вопросам обороны. Совсем недавно он еще и возглавлял набсовет госхолдинга Укроборонпром, объединяющего военно-ориентированные производственные активы страны.

“Денежные потоки в оборонке поделены между БПП [Блок Петра Порошенко] и НФ, чтобы никто не был обижен”,— уверен Сергей Лещенко, депутат БПП и член антикоррупционного комитета Верховной рады (ВР).
ДАЛІ


кацапы начали готовится к земле
petrosagaidak

европа будет чорножопой
petrosagaidak
протягом 2016 року громадянство країн Європейського Союзу отримали 24 тисячі українців. Показник вище на 5 тисяч в порівнянні з 2015 роком. 60% осіб отримали громадянство Германії, Португалії, Італії, Румунії.
P/S

Третину всіх осіб, які вирішили зробити громадянство країн Євросоюзу, складають марокканці, албанці, турки, індуси, пакистанці,
Марокко – 101 300 осіб, Албанія – 67 500, Індія – 41 700 осіб.

....и вся шоколадная шваль
petrosagaidak
До громадської ради при ДБР потрапили: люстрований прокурор з золотими зливками, колишній СБУшник і бізнесвумен, чию фірму підозрюють в розкраданні коштів «Укрпошти»
Крім них в цьому цікавому списку друзі адвокатів Януковича, захисники підсудних податківців часів Клименко і довірена особа Сергія Тігіпка.
Ігор Олексійович Проценко.
Набрав 33 голоси. Колишній працівник прокуратури. Колишній заступник прокурора Київської області. Вів справи майданівців, був прокурором під час Майдану. Звільнено з органів прокуратури наказом ГПУ номер 1456к від 23.10.2014 по люстрації відповідно до Закону «Про очищення влади», після чого не має права займати керівні посади в держорганах.
Він не має права займати керівні посади 10 років, проте в своїй біографії для громадської ради Проценко не вказав, що є директором адвокатського бюро «Проценко і партнери».
Пана Проценко вважають креатурою екс-заступника генерального прокурора часів Януковича Ріната Кузьміна. Саме Ренат Равельевіч всіляко чинив йому протекцію і перекладав пана Проценко по кар’єрних сходах вище і вище, забравши його з собою в органи прокуратури з маленького міста Зугрес, Донецької області. У 2009 році пана прокурора Проценко пограбували.
Загальна вартість вкраденого майна за списком, а це – елітний годинник, золоті злитки, дорогий чоловічий та жіночий одяг, аксесуари, техніка і навіть золоті злитки, – явно перевищували розмір доходів сім’ї прокурора Проценко і становили майже мільйон гривень за цінами 2009 року.

В даний момент працює юристом або надає юридичні послуги держпідприємству «Укртрансхімаміак», яке курирує Міністерство економрозвитку і торгівлі. «Укртрансхімаміак» – державний монополіст з транспортування рідкого аміаку магістральними трубопроводами.
Дружина пана Проценко, Наталія Григорівна працює державним інспектором в київській міській митниці. А його дочка Наталія Ігорівна задекларувала квартиру в Одесі на 168 квадратних метрів.

Ігор Проценко потрапив до громадської ради від Громадської організації «Стоп нелегал», одним із засновників якої є Богдан Хмельницький.
Справжнє прізвище Хмельницького – Майданюк. Він взяв прізвище своєї дружини, після того, як відбув 4 річний термін у в’язниці. Хмельницький-Майданюк балотувався в народні депутати від Народного фронту по 91 округу, вказавши в передвиборній біографії, що судимостей не має.

Ще один кандидат Ярослав Михайлович Романенко набрав 37 голосів. Працює начальником юрвідділу юруправління Департаменту забезпечення діяльності секретаріату нацасоціаціі адвокатів України.
Read more...Collapse )

ВЧИТЬСЯ ГРОШІ РОБИТИ....А ТО ВСЕ КРИЧИТЕ-П*РАСИ ,П*РАСИ...
petrosagaidak

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко, який в кінці 2017 го року купив п'ять соток землі під Києвом за 300 тисяч гривень, задекларував 20,6 млн гривень доходів і 484 тисяч доларів готівки за минулий рік.
Про це йдеться на сайті е-декларацій.
Повідомляється, що зарплата політика склала 259,3 тисяч гривень, 252,8 тис. гривень - забезпечення депутатської діяльності, 1,8 млн гривень - відсотки від вкладів в "Ощадбанку" і банку "Аркада" (Київ), 571 тисяч гривень - виграш в лотереї "Фаворит спорт", 1,9 млн гривень - дохід від надання майна в оренду від Олександра Риженкова, а 15,9 млн гривень - дохід від продажу нерухомості того ж Риженкову.
Готівкою депутат задекларував $ 484 тисяч (у 2016 році - $ 30 тисяч), 70 тисяч євро і 839 тисяч гривень (у 2016 році - 400 тисяч гривень), на рахунках в "Ощадбанку" - 4,4 млн гривень (у 2016 році - 391 тисяч гривень) і $ 713 тисяч2016 році - $ 700 000.). При цьому, правда, на відміну від минулого року, в нинішній декларації не вказано вклад у банку "Аркада" в розмірі 1 933 853 гривень.
У 2017 році Ляшко придбав житловий будинок (357,1 кв. м) і земельну ділянку (6 539 кв. м) в Козині (Київська область).
Read more...Collapse )

Гаспада Мураєво-Добкіни-Черванєнки-Рабіновічі. Ви – примітивні, жалюгідні брехуни
petrosagaidak

Джерело: блог Лариси Ніцой
Ну що ж. Мене почали знищувати.
Якщо чесно, я цього чекала. Це їхня тактика. Чорноволу пришили зґвалтування, іншим - наркотики. Народ вірив. Аж цікаво стало, що мені влаштують?
Поки я відстоювала Українські закони серед українців, мені моя україноцентрична позиція сходила з рук. Коли ж на Зіку я дала відсіч Мураєву, а згодом Чєрвонєнку - почалося.

  • ПАРХАТІ УКРАЇНОФОБИ

Чєрванєнка-Мураєв взяли на підмогу Добкіна і Ко і викликали мене на «мочілово» на NEWSONE.
На NEWSONE.  мене оббрехали, приписали мені чужий віршик про вбиту собачку, яка не вчить української мови - і висміяли.
Версію Ньюзвану з подачі Мураєва підхопили кілька російськомовних ЗМІ і висміяли за того ж чужого віршика повторно.
Після цього на іншому ресурсі розмазали мою патріотичну книжку для діток «Незламні мураші» із вимогою до МОНу не давати дітям її читати. Вони вимагають заборонити книжку, присвячену НАШИМ БІЙЦЯМ !!!
Read more...Collapse )

«рузкаязичниє укрАінци» мають зробити вибір: вони українці чи "масковская" меншина
petrosagaidak

Українське суспільство є домінуючим, а меншини в нього вливаються через опанування української мови

Ось витяги з висновків Венеційської комісії, яка чітко пише про інтеграцію меншин в українське суспільство. Про інтеграцію меншин говориться і в Хартії, і в Рамковій конвенції, і в Гаазьких рекомендаціях.

Що значить «інтеграція». Це значить, що УКРАЇНСЬКЕ суспільство є ДОМІНУЮЧИМ, а національні меншини в нього природньо вливаються через опанування української мови, не розчиняючись, але гармонійно ДОПОВНЮЮЧИ, визнаючи ієрархію мов, верховенство в якій займає українська.

Чим швидше національні меншини це зрозуміють, тим швидше припиниться колотнеча в Україні.

«рузкаязичниє укрАінци» мають зробити вибір: вони українці чи "масковская"  меншина


порошенко юморист
petrosagaidak

САНКЦИИ ДЛЯ ПОРОШЕНКА
petrosagaidak

Бывший президент "Всемирного конгресса украинцев" Аскольд Лозинский заявил, что добивается в Сенате США наложения санкций на генпрокурора Украины Юрия Луценко.

Об этом сообщает "Голос Америки".

В интервью блогу UkeTube Лозинский заявил, что украинский генпрокурор использует прокуратуру против невинных людей, но игнорирует реальные нарушения. Также экс-глава "Всемирного конгресса украинцев"заявил, что за время пребывания в должности Луценко стремительно обогатился.

"Я внес письма пяти сенаторам и теперь буду дальше идти по этой линии, чтобы отдельных украинских олигархов, включая президентское окружение, Ахметова, Луценко, Стельмаха и других привлечь к ответственности", - заявил Лозинский.


27 марта в Амстердаме главе Генеральной прокуратуры (ГПУ) не дали сесть в самолет в Нью-Йорк.

Позже лидер "Руха новых сил" Михаил Саакашвили заявил, что генпрокуроруЮрию Луценко отменили американскую визу и сняли с самолета в аэропорту Схипхол в Амстердаме


Перехоплення управління – головний сенс Другої світової війни
слава героям
petrosagaidak
Коли завойовник приходить у переможену країну, він прагне викликати до себе симпатії місцевого населення. В Німеччині з Дрезденом і в Японії з Хіросімою і Нагасакі все було зроблено навпаки – наче спеціально для того, щоб викликати ненависть у всіх наступних поколінь.

Геополітика – це теорія і практика гармонізації інтересів держав. Кількісну експрес-оцінку загального стану геополітичних стосунків між державами можна здійснити за допомогою геополітичного індексу.

Для 1920-1930-х років розрахунок цього індексу дає такі значення:


  • США–Німеччина (Третій Райх): плюс 6

  • США-Британія: 0

  • США–СРСР: мінус 6

Тим не менше через десятиліття США почали війну проти Третього Райху і рішуче підтримали СРСР.

Природним союзником США в Тихому океані була і є Японія. Проте між США і Японією почалася війна.

Як усе це могло статися?


?

Log in

No account? Create an account